ELS GR DEL 100tenari DE L’AEC - GR 11 / GR 92 |
A les 21h 15 min. del 16 de setembre de 2012 s'han completat els
968.5 Km. de recorregut dels
968.5 Km. de recorregut dels
GR11 i GR92, trams catalans, amb un cap de setmana. L'Agrupa a FET HISTÒRIA!
ETAPA
|
TRAM ACABAT
|
EQUIP
|
NOM RESPONSABLE
|
||
Nº
|
ITINERARI
|
||||
DISSABTE DIA 15
|
|||||
1
|
Portbou - Port de Llançà
|
13:50
|
MED 01
|
NEUS MORATONA
|
|
2
|
Port de Llançà - Cadaqués
|
||||
21
|
Bruguers - Garraf
|
16:59
|
MED 11
|
SANTIAGO RODRIGUEZ
|
|
22
|
Garraf - Vilanova i la Geltrú
|
||||
12
|
Cabana dels Esparvers - Refugi de Malniu
|
17:50
|
PIR 06
|
ENRIC DEL POZO
|
|
13
|
Refugi de Malniu - Guils - Puigcerdà
|
||||
19
|
Vallvidrera - Molins de Rei
|
18:00
|
MED 10
|
MANUEL CABANILLAS
|
|
20
|
Molins de Rei - Bruguers
|
||||
9
|
Palamós - Sant Feliu de Guíxols
|
21:30
|
MED 05
|
RAMON IGNASI CANYELLES
|
|
10
|
Sant Feliu de Guíxols - Tossa de Mar
|
||||
DIUMENGE DIA 16
|
|||||
1
|
Pont de l' Hospitalet (Pont Salenques) - Refugi Restanca
|
10:01
|
PIR 01
|
FRANCESC REIXACHS
|
|
2
|
Refugi Restanca - Refugi Colomers
|
||||
15
|
Vallgorguina - Coll de Can Bordoi (Llinars del Vallès)
|
12:54
|
MED 08
|
ENRIC BOIX
|
|
16
|
Coll de Can Bordoi - Coll de la Font de Cera (Alella)
|
||||
17
|
Coll de la Font de Cera - Montcada i Reixac
|
13:24
|
MED 09
|
LOURDES ESTEBAN
|
|
18
|
Montcada i Reixac - Vallvidrera
|
||||
11
|
Tossa de Mar - Lloret de Mar
|
13:28
|
MED 06
|
ELISABET FONT
|
|
12
|
Lloret de Mar - Tordera
|
||||
24
|
El Port de la Selva - Cap de Creus
|
14:05
|
PIR 12
|
MARIANO ARROYO
|
|
20
|
Albanyà - Maçanet de Cabrenys - La Vajol
|
14:55
|
PIR 10
|
QUIM LLOP
|
|
21
|
La Vajol - La Jonquera - Requessens
|
||||
13
|
Tordera - Hortsavinyà (S. Martí de Montnegre)
|
14:55
|
MED 07
|
JOSEP REIXACHS
|
|
14
|
Hortsavinyà - Vallgorguina
|
||||
10
|
Arans - Encamp
|
15:00
|
PIR 05
|
SALVADOR MONPEAT
|
|
11
|
Encamp - Coll de Vall Civera - Cabana dels Esparvers
|
||||
27
|
Cambrils - Hospitalet de l'Infant
|
15:15
|
MED 14
|
ANGEL MURILLO
|
|
28
|
Hospitalet de l'Infant - L'Ametlla de Mar
|
||||
31
|
Amposta - Ulldecona ( Riu Sénia - Pont de l'Olivar )
|
15:25
|
MED 16
|
VICTORIA ORTEGA
|
|
3
|
Cadaqués - Roses
|
15:40
|
MED 02
|
ROSA MARIA SOLER
|
|
4
|
Roses - El Cortalet
|
||||
29
|
L'Ametlla de Mar - L'Ampolla
|
16:02
|
MED 15
|
JOSEP BOU
|
|
30
|
L'Ampolla - Amposta
|
||||
6
|
Estaon - Tavascan
|
16:10
|
PIR 03
|
BERNAT RUIZ
|
|
7
|
Tavascan - Àreu
|
||||
14
|
Puigcerdà - Planoles
|
16:45
|
PIR 07
|
XAVI DIEZ
|
|
15
|
Planoles - Santuari de Núria
|
||||
18
|
Beget - Sant Aniol d'Aguja
|
17:00
|
PIR 09
|
ALBERT SAMBOLA
|
|
19
|
Sant Aniol d'Aguja - Albanyà
|
||||
8
|
Àreu - Refugi Baiau
|
17:09
|
PIR 04
|
PERE MANSILLA
|
|
9
|
Refugi Baiau - Arans
|
||||
25
|
La Pobla de Montornès - Tarragona
|
17:11
|
MED 13
|
ASS. EXC. CATALUNYA DE REUS
|
|
26
|
Tarragona - Cambrils
|
||||
7
|
Torroella de Montgrí - Begur
|
17:25
|
MED 04
|
ISABEL TORRES
|
|
8
|
Begur - Palamós
|
||||
23
|
Vilanova i la Geltrú - L'Arboç
|
17:45
|
MED 12
|
XAVIER SORIANO
|
|
24
|
L'Arboç - La Pobla de Montornès
|
||||
5
|
El Cortalet - L'Escala
|
18:06
|
MED 03
|
MARIA ESPINOSA
|
|
6
|
L'Escala - Torroella de Montgrí
|
||||
22
|
Requessens - Vilamaniscle
|
20:00
|
PIR 11
|
ANTONI VILLENA
|
|
23
|
Vilamaniscle - Llançà - El Port de la Selva
|
||||
3
|
Refugi Colomers - Estany de Sant Maurici
|
20:25
|
PIR 02
|
MIGUEL PEINADO
|
|
4
|
Estany de Sant Maurici - Espot - La Guingueta
|
||||
5
|
La Guingueta - Estaon
|
||||
16
|
Santuari de Núria - Setcases
|
21:15
|
PIR 08
|
PAU DE ANGUERA
|
|
17
|
Setcases - Molló - Beget
|
||||
Cap comentari:
Publica un comentari a l'entrada